סופרבול וייבז – כל מה שלא הספקתם לנתח- ניתחנו בשבילכם

סופרבול 2020 נחתם בקול תרועה רמה ומרימה ואנחנו כבר הצענו נישואין לכמה מותגים שגילינו אליהם משיכה אחרי צפייה בפרסומות שלהם. אה, וגם שאקירה וג'יי לו היו בסדר.
SUPERBOWL

סופרבול 2020 נחתם בקול תרועה רמה ומרימה ואנחנו כבר הצענו נישואין לכמה מותגים שגילינו אליהם משיכה אחרי צפייה בפרסומות שלהם. עדיין מחכים ל-I Do, מבטיחים לעדכן. 🙂

 

אבל בזמן שאנחנו מחכים – קבלו את אלה שעשו לנו את זה ברמה היסטרית!

 

Little Ceasar- Best Thing Since Sliced Bread

אם היינו צריכים לבחור פרסומת אחת לשים מתחת להגדרה המילונית ל”קופירייטינג”- הפרסומת של ליטל סיזר. אחת האופציות היותר טובות.

היכולת להפוך ביטוי שהעלה אבק לקונספט קריאייטיבי מצחיק על אמת, למרות שאין פה שום תובנה, זה יופי טהור. זה מעורר בנו אהדה על גבול הרומנטית למותג. 


“הדבר הטוב ביותר מאז הלחם הפרוס” הוא ביטוי משומש וחבוט באנגלית שמשמש לתיאור של, ובכן- משהו מוצלח במיוחד.
אבל מישהו חשב על אותו מנהל של חברת הלחם הפרוס? איך הוא אמור להתמודד עם העובדה שיש עכשיו משהו חדש וטוב יותר שם בחוץ? להיכנס לפאניקה רבתי כמובן.
אבל תגידו, כל רעיון קריאייטיבי מוצלח אפשר להרוס עם הביצוע- מה שלא קרה פה לשניה. עם ליהוק מושלם פאנצ’ים קורעים שמגיעים בול בזמן ובימוי של גדולים. ליטל סיזר תפסו לנו את המוח וצעקו לנו מקום ראשון לתוך האוזן עד שלא יכולנו להתעלם. אז הנה, כדי שגם אתם תשאפו קצת גאונות:

 

Bud Light- #PostyBar

אז דבר ראשון, אנחנו שרופים על פוסט מאלון, אז זה כבר 10 נקודות לגריפינדור right there. הפרסומת הזו עשתה לנו קצת תחושה של דה ז’ה וו, לא ברור למה. אולי זה קצת הזכיר לנו את הרעיון של הסרט “הקול בראש” או משהו. אבל התגברנו על זה די מהר, בזכות הביצוע ההו-כל- כך- גאוני של המאסטר פיס הזה.


כמו צילום רנגטן, אבל אחד שאתם אשכרה נהנים לראות. באד לייט מכניסים את הצופים לתוך תוכי ה”גוף” של פוסט מאלון, שמגיב לשלוק מהסודה החדשה שלהם. אנחנו זוכים לראות את התגובה הראשונית של החבר’ה במוח, עוברים לקיבה ולריאות ו…נזכרנו! “אוטובוס הקסמים” אולי? טוב לא משנה.

 המסע המרתק הזה מלווה בדמויות וסיטואציות מייצגות מדויקות, בהומור מהסוג שאנחנו אוהבים. הומור שנון ולא מסביר את עצמו, יש פה קצב ופלואו שאנחנו רגילים לראות אצל המקצוענים והפרצופים של פוסט מאלון הם פרייסלס. לא ידענו שהוא גם שחקן *אנחה*.

הלכנו להתקעקע.

Facebook- Ready To Rock?

עם כמה שאנחנו סאקרים של תחכום- מודים שהתגעגענו לז’אנר המהיר והעצבני של הפרסומות וזו של פייסבוק בהחלט עושה צדק. גם בגזרת הקריאייטיב אין לנו מילים רעות- התסריט בנוי ומהודק להפליא.
תובנת העל-
“לכל דבר יש קבוצת פייסבוק” היא טובה אבל די בסיסית, ועדיין עובדת להפליא בתוך כל הביצוע הנהדר הזה… 
המוטיב החוזר- האבנים, השיר והפאנץ’ שמגיע בסוף (ספוילרים לא יהיו אצלנו) תופרים את הכל ומוסיפים את האקסטרה הזה שהופך את זה מפרסומת מגניבה- לפרסומת סופרבול.

לא נחפור לכם.

עם דור המפונקים שגדל פה זה נס שהגעתם עד הלום (אנחנו בגילכם קראנו אנציקלופדיות!) אבל אנחנו מתחשבים. זאת לא אשמתכם ואנחנו מבינים את זה.
ובכל זאת, אם עשינו לכם חשק לעוד קצת ובא לכם להיות מהמצטיינים, קבלו מאיתנו עוד שני בונוסים. 
כי בכל זאת, אכפת לנו מההשכלה שלכם (ההוכחה לזה נמצא בקישור הבא brainnu.com/impacts_of_ads_on_the_brain ).

אז עד הסופרבול הבא 🙂

 

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

יש עוד

טיקטוק למותגים

אפליקציית טיקטוק כבר מזמן כבשה את לב קהל הלקוחות הצעיר, ולמרות שרוב המותגים מבינים את זה מצוין, רק מעטים מצליחים לגדול בה.
אנחנו יודעות שעד עכשיו לא חידשנו לכם כלום, וכנראה שגם לכם נמאס לנסות להבין את הדקויות של האחות הקטנה שמשתלטת על עולם הפרסום בצעדי ענק, אבל הפעם- אתם לא צריכים להתאמץ.
בילינו לא מעט שעות בטיקטוק בשביל להציג לכם את כל חשבונות המותגים שאתם חייבים להכיר. בכל זאת, השראה זה השם השני שלנו.

שנתחיל?

« די, תמשיכו »
פייסבוק

מה צפוי לנו בפרסום הממומן בפייסבוק בשנת 2021?

אם יש משהו שמפחיד את פייסבוק- זה להישאר מאחור. זו פלטפורמה שתמיד תנסה להיות צעד אחד קדימה, ולכן מערכת הפרסום הממומן שלה, המייצרת לה לא מעט רווחים, נוטה להשתנות בקצב שיא.

היינו יכולות להגיד לכם שאיש שיווק חכם צריך לקרוא את כל המדריכים ולדאוג להישאר מעודכן תמיד, אבל עד שתמצאו לזה זמן הפייסבוק יספיק להתעדכן מחדש. אז העדפנו פשוט לרכז לכם את כל המידע הרלוונטי במקום אחד.

יאללה מתחילים>>

« די, תמשיכו »