הנפשות לוגו

כל לוגו שאנו מכירים מגיע סטטי, זאת אומרת, ללא תנועה או אנימציה כלשהי. מגוון ההנפשות הוא רחב וכמעט אינסופי ובעיקר מאוד משתנה בהתאם למטרת ההנפשה ולמותג עצמו. איך תדעו מה לבקש מהאפטריסט שלכם? כל הפרטים בכתבה הבאה
logo animation
logo animation

אפטריסט – הוא כינוי לגרפיקאי המתמקצע בתוכנת AfterEffects של Adobe. או בקיצור: איש המקצוע אליו אתם צריכים לפנות כשתרצו לתת למותג שלכם קצת יותר ׳חיים׳. 

תוכנת האפטר מיודעת ליצירה של תכני וידיאו דיגיטליים, בשימוש עם אלמנטים של צורות, תמונות, טקסט וסאונד. האפטר מכונה ״הפוטושופ של עולם הוידיאו״ כיוון שגם היא מורכבת משכבות שאותן ניתן לשנות ולעצב לפי רצון הלקוח/הארט דירקטור.

כשבונים תהליך מיתוג – ברוב המקרים, מקבלים בראש ובראשונה לוגו לחברה שמגיע בצורתו הסטטית. זאת אומרת, ללא תנועה או אנימציה כלשהי. תוכנת האפטר מאפשרת ״להנפיש״ את הלוגו ולייצר לו מספר וריאציות המשלבות אנימציה וסאונד.

מגוון ההנפשות הוא רחב וכמעט אינסופי ובעיקר מאוד משתנה בהתאם למטרת ההנפשה ולמותג עצמו. כשאנחנו ב-Brainnu מייצרים ספר מותג ללקוח – אנו מביאים בחשבון את ערכי המותג בתהליך יצירת הנפשת לוגו ומרגישים שהיום, זה כמעט מאסט – שהמותג שלכם יהיה כמה שיותר חי. 

מאחר ולרוב הלקוחות אין שמץ של מושג איך יכול להיראות הלוגו שלהם – בצורה מונפשת וחיה יותר – החלטנו לעשות לכם מדריך, שיפתח לכם את התיאבון וישאיר אתכם עם טעם של עוד.

  1. הנפשת לוגו בעזרת חיבורי קווים

2.  תזוזה של אובייקטים ב- לוגו

3.  סיבוב של אובייקט ב- לוגו

4.  גילוי של אובייקט ב- לוגו

קצת השראה // מותגים שאנחנו אוהבים 🙂

שימוש בוידאו הוא מאסט בעידן של היום. העין של היוזר כבר אדישה לכל התמונות הסטטיות, במיוחד שהיא מקבל מאסה מאוד גדולה של ויז’ואל כל יום. 
אם אנחנו רוצים שהמותג שלנו יהיה הבולט ביותר, אנחנו צריכה גם להתאים את עצמנו לשינויים וטכנולוגיה. 

 

אז בפעם הבאה שתרצו להנפיש את הלוגו שלכם – תדעו מה לבקש.
ואם אין לכם מושג מי עשוי לעזור לכם – היום, כבר יש לכם כתובת