אינסטגרם כחלון ראווה

בואו נודה באמת, אנחנו מכורים. האינסטגרם השתלט על החיים שלנו. בין אם זה התמונות שצילמנו אתמול במסעדה עם חברים, ובין אם זה הסטורי שהעלנו כי ירד שלג פוטוגני במיוחד. העובדה היא - שאנחנו פשוט לא יכולים בלי האינסטוש. כעת, השאלה המתבקשת היא האם בעלי עסק מבינים את הפוטנציאל האדיר הטמון בפלטפורמה? ואפילו קצת יותר מתבקש לשאול, האם הם יודעים כיצד לתפעל את הנכס המטורף הזה?
davidcohen-173770-unsplash

#טיפ 1: תיצרו Shameless feed.

כדי לעזור לכל בעלי העסקים שם בחוץ, איגדנו 5 טיפים שיעזרו לכם לענות על השאלות למעלה ב- “כןןןן” אחד גדול וחד משמעי. אז איך תגרמו לעמודי ה- אינסטגרם שלכם להיראות כמו חלון ראווה וירטואלי שלא נופל מחלונות הראווה בפיפט אביניו? LET’S START.

ובעברית, תעלו תמונות שמשלימות אחת את השנייה וגורמות לפיד שלכם להיראות כמו תמונה אחת גדולה. נכון, זה לא מתאים לכל עסק, אבל מדובר במחזה ויזואלי שהופך את הפרופיל לגלריה ייחודית ללקוחות פוטנציאליים.
בשביל לעשות זאת בצורה טובה, תצטרכו להשתמש קודם כל בתוכנות עריכה כמו פוטושופ או אפילו אפליקציה לחיתוך תמונות.
לאחר מכן תצטרכו להשתמש באפליקציה לסידור תמונות כמו Preview. בעזרתה תוכלו לראות איך הפיד שלכם יראה ולסדר את התמונות כפי שמתחשק לכם.

#טיפ 2: השתמשו בפיצ’ר קרוסלה.

או בשמו העממי – “אלבום תמונות” שמעלים לאינסטגרם כפוסט אחד.
נכון, הטיפ הבא שלנו כבר לא ממש סוד וזה יחסית נפוץ.
אבל חשוב לדעת איך להשתמש בפיצ’ר הזה ולא לשעמם את הלקוחות שלכם.
בגלל האופן שבו התמונות מונחות זה מושלם להציג תמונות שיוצרות נרטיב לצופים.
תשתמשו בקרוסלה בשביל לספר סיפור וכך תעבירו את המסר שלכם בצורה כי טובה שאפשר.

אינסטגרם – #טיפ 3: תנצלו אפליקציות לנושאים הכי נפוצים בעמוד שלכם.

אם אתם למשל עוסקים בבישול והאינסטגרם שלכם הוא גלריה של אוכל טעים, השתמשו ב- Vibrantly כדי לצלם תמונות בהירות, חדות וצבעוניות יותר.
אם אתם מצלמים גורי כלבים נגיד, השתמשו באפליקציות כמו BarkCam שעושה רעש כדי לקבל את תשומת הלב של הכלבלב לפני שמצלמים אותו, בשביל שיסתכל למצלמה.
קיימות אפליקציות נוספות לעריכת תמונות, קולאז’ים ועוד דברים שישפרו את הויזואליות של העמוד שלכם וישפרו את מצב הרוח שלנו – הצופים.

#טיפ 4: השתמשו במצב טיסה כשאתם רוצים לעצב תמונות.

מכירים את זה שאתם מעצבים בתוך אינסטגרם תמונה ובאים ללחוץ על SHARE, אבל בדיוק לחצתם בטעות על ההודעת ווטסאפ שהגיעה – והתמונה שרציתם לעלות לא נשמרה? אתם יכולים להפסיק לקלל.
העבירו את הטלפון שלכם למצב טיסה והתנתקו בהנאה מהאינטרנט.
העלו את התמונה לאינסטגרם מבלי לפרסם אותה בפועל. תוכלו לערוך, לחתוך, לתייג – מבלי שאנשים יראו את זה,  ובלי לחצים מיותרים.

אינסטגרם – #טיפ 5: תהיו בלעדיים.

תהפכו את חשבון האינסטגרם שלכם למקום הכי מיוחד שיש.
תפרסמו תוכן שהעוקבים שלכם לא יוכלו להגיע אליו בשום מקום אחר, כולל רשתות חברתיות אחרות.
אל תפרסמו את התמונות שאתם מעלים לאינסטגרם גם לפייסבוק או לטוויטר וכו’.
תגרמו לאנשים לרצות להיכנס לאינסטגרם שלכם בשביל לראות את התמונות שלכם!


אנחנו מקווים שחוץ מלעזור לכם ליצור אינסטגרם מרשים, הטיפים האלו גם עזרו לכם להבין שכנראה בעוד 50 שנה רוב החלונות הראווה המשמעותיים עבור הלקוחות, יהיו חלונות הראווה הדיגיטליים ולא בהכרח הפיזים.
אז אל תחכו למחר בשביל ליצור את חלון החלומות שלכם..
ואם אתם צריכים עזרה? דברו איתנו, אנחנו כאן >