הנפשות לוגו

כל לוגו שאנו מכירים מגיע סטטי, זאת אומרת, ללא תנועה או אנימציה כלשהי. מגוון ההנפשות הוא רחב וכמעט אינסופי ובעיקר מאוד משתנה בהתאם למטרת ההנפשה ולמותג עצמו. איך תדעו מה לבקש מהאפטריסט שלכם? כל הפרטים בכתבה הבאה
logo animation
logo animation

אפטריסט – הוא כינוי לגרפיקאי המתמקצע בתוכנת AfterEffects של Adobe. או בקיצור: איש המקצוע אליו אתם צריכים לפנות כשתרצו לתת למותג שלכם קצת יותר ׳חיים׳. 

תוכנת האפטר מיודעת ליצירה של תכני וידיאו דיגיטליים, בשימוש עם אלמנטים של צורות, תמונות, טקסט וסאונד. האפטר מכונה ״הפוטושופ של עולם הוידיאו״ כיוון שגם היא מורכבת משכבות שאותן ניתן לשנות ולעצב לפי רצון הלקוח/הארט דירקטור.

כשבונים תהליך מיתוג – ברוב המקרים, מקבלים בראש ובראשונה לוגו לחברה שמגיע בצורתו הסטטית. זאת אומרת, ללא תנועה או אנימציה כלשהי. תוכנת האפטר מאפשרת ״להנפיש״ את הלוגו ולייצר לו מספר וריאציות המשלבות אנימציה וסאונד.

מגוון ההנפשות הוא רחב וכמעט אינסופי ובעיקר מאוד משתנה בהתאם למטרת ההנפשה ולמותג עצמו. כשאנחנו ב-Brainnu מייצרים ספר מותג ללקוח – אנו מביאים בחשבון את ערכי המותג בתהליך יצירת הנפשת לוגו ומרגישים שהיום, זה כמעט מאסט – שהמותג שלכם יהיה כמה שיותר חי. 

מאחר ולרוב הלקוחות אין שמץ של מושג איך יכול להיראות הלוגו שלהם – בצורה מונפשת וחיה יותר – החלטנו לעשות לכם מדריך, שיפתח לכם את התיאבון וישאיר אתכם עם טעם של עוד.

  1. הנפשה בעזרת חיבורי קווים

2.  תזוזה של אובייקטים

3.  סיבוב של אובייקט

4.  גילוי של אובייקט

קצת השראה // מותגים שאנחנו אוהבים 🙂

אז בפעם הבאה שתרצו להנפיש את הלוגו שלכם – תדעו מה לבקש.
ואם אין לכם מושג מי עשוי לעזור לכם – היום, כבר יש לכם כתובת. 

 

Leave a Replay

יש עוד

LOGO

7 סוגי לוגו

לוגו הוא תמונה המסמלת את העסק שלך. הוא הצבע, הטעם, ההרגשה, האווירה, החוויה, הרגש ושאר התועלות שמייצגות את המוצר. אבל האם ידעת שיש 7 סוגים שונים של לוגואים? למרות שכולם שילוב של טיפוגרפיה ותמונות, כל סוג לוגו מעניק למותג שלך תחושה שונה. מכיוון שהלוגו שלך הוא הדבר הראשון שלקוחות חדשים יראו, אתה רוצה להיות בטוח שאתה עושה אותו נכון. רוצה לבחור את סוג הלוגו הטוב ביותר לעסק שלך?

« די, תמשיכו »