מיתוג מעסיק

מיתוג מעסיק: כל מה שרציתם לדעת

אם אתם רוצים לטפס במהירות למקומות הראשונים ברשימת מקומות העבודה הנחשקים ביותר (ואתם רוצים), קמפיין מיתוג מעסיק מקצועי ושווה במיוחד לא רק יבטיח שהעובדים הקיימים שלכם לא ירעו בשדות זרים, אלא גם יגרום לעובדים פוטנציאליים כשרוניים לעמוד אצלכם בתור כאילו גיליתם תרופה לקורונה.
מה?! כן. זה עד כדי כך עוצמתי

« די, תמשיכו »

פוסטים אחרונים

instagram
Employer branding

אסטרטגיית אינסטגרם לעמודי מיתוג מעסיק

מתישהו שקלתם להתחיל להשתמש באינסטגרם כחלק מאסטרטגיית המיתוג מעסיק שלכם אבל לא ידעתם בדיוק איך להתחיל? זה הזמן להבין, עמודי אינסטגרם של מיתוג מעסיק רק גדלים ומתחזקים וכמעט לכל החברות הגדולות כבר יש כאלו.

« די, תמשיכו »
happy man
Employer branding

הקשר בין מועסקים שמחים ללקוחות שמחים

הרבה פעמים בחיים אומרים לנו שהתוצאה חשובה יותר מהדרך. אצל ארגונים שחושבים קודם כל על הלקוח התוצאה היא הרבה פעמים לקוח מרוצה. אך האם זה הדבר הנכון לעשות? או שמא כדאי קודם כל להתרכז במועסקים שלנו, וכך להבטיח לא רק לקוחות מרוצים, אלא גם מועסקים מרוצים שישארו בארגון לעוד הרבה הרבה זמן? (רמז: האופציה השנייה נכונה)

« די, תמשיכו »
motorcycle
Employer branding

The brainners | כל הקייסים הבולטים במיתוג מעסיק מרץ 2022

מה קורה כששני אנשים נפגשים ומתאהבים? לרוב – חיים חדשים מגיעים אל העולם. בדומה לאנלוגיה המדהימה הזו, קורה כבר זמן מה מתחם לפני השטח משהו מדהים: מחלקות השיווק פגשו את מחלקות משאבי האנוש – ויחד נולד להן תינוק חדש, התחום השיווקי החדש והאהוב עלינו – תחום מיתוג המעסיק, שבא אלינו היישר מתוך צורך הכרחי של שוק העבודה החדש.

« די, תמשיכו »
workplace
Employer branding

בניית תשתית למיתוג מעסיק

אם יצא לכם לבנות פעם בניין (אנחנו יודעים שלא), אתם כנראה יודעים שהדבר הכי חשוב הוא התשתית, הרי עליה מבוסס הכל. ואם התשתית לא טובה, כל הבניין עלול להתמוטט. בדיוק כמו בניין, גם למיתוג מעסיק יש תשתית שהוא חייב להתבסס עליה, וגם הוא יכול לתפוס צורה לא טובה אם התשתית נבנית בצורה לקויה. אז מה בעצם כוללת תשתית למיתוג מעסיק?

« די, תמשיכו »
Employer branding

כל מה שרציתם לדעת על צלמי הייטק

שילוב של גדילה מואצת של סטארט-אפים וחברות ההייטק והפיכתה של ישראל ל-Start-up nation יוצרים מגוון תפקידים חדשים בתחום. בתוך כך, אפשר לראות בהייטק אנשים שבעבר לא היינו מעזים בכלל לקשר אותם עם העולם הזה. כחלק מרכזי ממיתוג ושיווק למשל, אפשר לראות הרבה חברות שלאחרונה התחילו להעסיק, תאמינו או לא – צלמים. עכשיו גם הצלמים יכולים להגיד ‘אמא אני עובד בהייטק!’

« די, תמשיכו »
Employer branding

NFT במיתוג מעסיק

בעולם מיתוג המעסיק אנחנו תמיד מחפשים דרכים חדשות ויצירתיות להעלות את תחושת השייכות אצל העובדים שלנו. אפשר לעשות את זה באמצעות אירועים גרנדיוזיים, אפשר לעשות את זה גם בעזרת אופציות במניות שנותנות בשלב מאוחר יותר גם תגמול כלכלי. חברות מסוימות התחילו להבין שצריך לחשוב קצת מחוץ לקופסה, ולטובת כך הן מנצלות את עולם הקריפטו והמסחר הדיגיטלי, כדי ליצור תחושת קהילתיות בקרב העובדים.
כאן עולה במיוחד מונח חדש שההגדרה שלו עדיין מתעצבת – NFT.

« די, תמשיכו »
Employer branding

יצירת פרופיל מעסיק טוב בגלאסדור

פלטפורמת גלאסדור לא כל כך מוכרת בישראל, למרות שבחו”ל היא אחת הפלטפורמות לגיוס עובדים ולחיזוק המיתוג מעסיק בין הגדולות שיש. בלוג זה נכתב במיוחד עבור מנהלי HR, מנהלי מיתוג מעסיק, מנכ”לים סמנכ”לים ועבור כל מי שרוצה לקחת את הארגון שלו צעד אחד קדימה ולחזק את מיתוג המעסיק שלו אל מול העובדים הפוטנציאליים. חקרנו והבאנו את הדרכים המרכזיות ליצירת הפרופיל הכי טוב שיש ממש כמו החברות הטובות ביותר בשוק.

« די, תמשיכו »
vocal branding
Branding

כל מה שרציתם לדעת על מיתוג קולי

כאן העולם החדש. הטכנולוגיה מואצת, והשאיפה לחיים מהירים ונוחים יותר תמיד מתגברת. הצרכים שלנו משתנים, צורת צריכת הבידור והתוכן שלנו משתנות, ולכן זה לא מפתיע שיחד עם אלו נוצרו תפקידים חדשים לחלוטין.

« די, תמשיכו »

שמרו לי מקום