מהלכים מנצחים – “משחקי הכס”

עם מעל ל-17 מיליון צפיות אין סיכוי שלא שמעתם על הסדרה "משחקי הכס" - לכן, לכבוד סיום הסדרה החלטנו להציג את מהלכי ה-RTM המוצלחים ביותר שידעה הרשת. אז אילו מותגים גרמו לשיח סביב הסדרה להישאר רלוונטי וכן, גרמו לנו להעריך אותם קצת יותר אחרי הקמפיינים השונים שהם העלו.
pasted image 0

OREO

לכבוד עליית העונה האחרונה של הסדרה, חברת העוגיות אוראו הוציאה מהדורה מוגבלת של עוגיות עם ארבעת הדמויות המרכזיות שנלחמות לשבת על כס הברזל. את העוגיות הם עיטרו בסמלי הדגלים של הממלכות וכן, גם בפניו של מלך הלילה (לאפלים שבנינו).

אם זה לא מספיק, הם החליטו להפציץ ברשתות החברתיות, כדי שחלילה לא תפספסו את המהלך המעולה הזה על-ידי יצירת סרטון מרהיב שפשוט גרם לכולנו לשתף ולהפיץ. בסרטון תוכלו לצפות בגרסה משלהם לפתיח של משחקי הכס – מישהו רוצה עוגיה במקרה?


Shake Shack

רשת המבורגרים פופולרית מאוד בארה”ב החליטה להוציא מהדורה מוגבלת, לכבוד העונה האחרונה, על ידי מנות המבוססות על שמות או אלמנטים מהסדרה. למשל; המבורגר דראקאריס חריף ומשקה קר של דראגון גלאס. בנוסף, החליטה הרשת כי הלקוחות יוכלו להזמין רק בשפה הולריאנית (שפה שהמציאו ב”משחקי הכס”).
אבל אל תדאגו לאלו שלא מספיק בקיאים בשפה הם סידרו מילון שיעזור בעת ההזמנה.
בשבילנו חאליסי על מצע מתכת שרופה עם בצל מקורמל, תודה.


Red Cross

הנה דוגמא נהדרת לכך שלא חייבים להיות מותג נוצץ וסקסי כדי לעשות RTM מוצלח.
ארגון “הצלב האדום”, ארגון סיוע חירום הומניטרי ללא מטרות רווח המבוסס על תרומות מכל העולם, חשבו בצורה מחוץ לקופסא.
איך הם בעצם ניצלו את המומנטום של “משחקי הכס”?
כמו שכולנו בוודאי יודעים, גם אלו שלא צופים, הסדרה ידועה בסצנות עקובות דם ואלימות פוטוגנית. בצלב האדום קראו לכל מעריצי הסדרה להראות את אומץ ליבם ולתרום דם בשם כס הברזל “Bleed for the Throne”, כלומר “לדמם בשביל הכס”. המהלך היה גם יצירתי וגם עורר מעורבות עם הארגון.


Mountain Dew

מותג שתייה מוכר בארה”ב לקח חלק בשיתוף פעולה מגניב ביותר והוציא פחית “A Can Has No Name” – “לפחית אין שם”. מבוסס על דמותה של אריה ועל התהליך שעברה לאורך העונות הראשונות והפכה לתקופה “לילדה ללא שם” עם רשימה ארוכה של אנשים שהייתה צריכה להרוג. השוס הגדול מגיע ברגע שהפחית מתחממת והיא הופכת ללבנה כולה, אבל ברגע שמקררים אותה נחשפת הרשימה של אריה סטארק!
איך זה לא הגיע לישראל? גם אנחנו שואלים את עצמנו.


IKEA

אין ספק שאיקאה עשתה את המהלך הפשוט ביותר והשנון ביותר.
החברה לקחה את כס הברזל צעד אחד קדימה והחליטה ליצור כס משלהם הבנוי ממנקיי אסלות, סביב אסלה שעומדת בתצוגה באחת החנויות המותג בצרפת. הרשת הוצפה בתמונה שאיקאה העלתה והפוסט גרר תגובות אוהדות כלפי הרעיון המקורי!

כל הרעיונות שהוצגו מראים לנו איך על ידי זיק של יצירתיות וטיימינג נכון, תוכלו ליצור מסע פרסום רלוונטי למה שקורה בעולם והכי חשוב – תוכן רלוונטי עבור המותג שלכם. לכן, היו קשובים ומתוזמנים על האירועים השונים המתרחשים, ואל תשכחו – דראקיריס.

Leave a Replay

יש עוד

הטרנדים הבולטים בעולמות העיצוב לשנת 2019

בגלל שאנחנו חולים על עיצוב וויזואליות – בבלוג זה ננסה לחקור את המגמות העתידיות בעולם העיצוב הדיגיטלי לשנת 2019 – רק כי חשוב לנו שתדעו שעיצוב זה עולם שאין לו סוף.
הבלוג הבא מבוסס על תחזיות וזיהוי טרנדים שלנו מהסטודיו, על ניתוח מעמיק של צבעוניות, טיפוגרפיה, צורות וגדלים ועל פרויקטים יצירתיים של קולגות בתחום העיצוב בעולם שמעוררות בנו השראה. רמז: לא תמצאו כאן אף מותג ישראלי 🙂

« די, תמשיכו »
Facebook Messenger

6 דרכים לקבל יותר הודעות לעמוד העסקי שלך

כולנו מכירים את המסנג’ר בפייסבוק, אך למרות זאת לא כולם יודעים כיצד להשתמש בו נכון, וכיצד להפיק ממנו תועלת למינוף העסק. כך בכל חודש עוברות למעלה מ- 2 מיליארד הודעות בין לקוחות לבעלי עסקים באמצעות המסנג’ר של פייסבוק, בלי להבין איזה כלי יעיל ושימושי עומד מולכם.

« די, תמשיכו »