הוכחות או לא להיות

מכירים את זה שאתם גולשים בפייסבוק וחולפים על פני מודעה שיש לה 3,768 לייקים, 320 תגובות ו- 22 שיתופים ואז אתם אומרים לעצמכם "ואי, בדוק שזאת חברה שווה". לעומת זאת, מכירים את זה שאתם נתקלים במודעה שיש לה 4 לייקים, תגובה אחת ושיתוף אחד (לרוב של בעל העסק), ואז אתם ממשיכים לגלול, כי בטח זאת סתם חברה לא מעניינת. אם גם אתם מכירים את זה - תהיו בטוחים שהלקוחות שלכם *בטוח* מכירים את התחושה.
ales-nesetril-734016-unsplash

כולם כבר יודעים, אין דבר חשוב יותר מהוכחה חברתית. לא משנה עד כמה המוצר שלכם מצליח, עד כמה המודעה שלכם קריאטיבית ונוטפת זיעה. ללא הוכחה חברתית רוב הגולשים ימשיכו לגלוש למודעות הבאות בפיד. ואם ההגדרה עדיין קצת מעורפלת לכם,  הוכחה חברתית בדיגיטל הכוונה ללייק, שיתוף, תגובה וכל אינגייג’מנט אחר באשר הוא.

אז אחרי שהבנו עד כמה זה חשוב, ועד כמה זה יכול להגדיל משמעותית את ההמרות של המוצר שלכם – עכשיו הגיע הזמן לדבר ביזנס וללמוד איך לשמור על ההוכחה החברתית.

שלב #1

צרו דארק פוסט דרך האדס מנג’ר. העלו בדיוק את המודעה שאתם רוצים, כולל התוכן והתמונה הרלוונטית. ואם כבר יש לכם דארק פוסט קיים? מעולה!

שלב #2

הקליקו על הפוסט שתרצו להשתמש בו. בחלון של המודעה שנפתח לכם מצד שמאל למעלה כתוב את המספר של הפוסט. העתיקו את המספר ושמרו אותו.

שלב #3

צרו קמפיין חדש עם קהל חדש לחלוטין. כאשר תגיעו לרמת המודעה בחרו ב- Use Existing Post והדביקו את המספר של הדארק פוסט ולאחר מכן לחצו Submit. והנה, יש לכם את הפוסט, כולל התגובות והלייקים.

נקודה חשובה למחשבה, פייסבוק מאפשר להדביק מספרים של פוסטים קודמים רק במודעות של קמפיינים מסוג אינגייג’מנט.

ועכשיו, תוכלו להעלות קמפיין נוסף עם קהל חדש ותוכלו לעלות שוב את אותה המודעה בשביל לשמור על ההוכחות החברתיות. והדבר המעניין באמת? גם בעוד שבועיים כשכמות האינגייג’מנט בשתי המודעות תעלה – זה אוטומטית יתעדכן בשתיהן כאילו הן היו אחד. טוב נו, הן בעצם אחד 🙂

אז קדימה, התחילו לרענן את האסטרטגייה השיווקית שלכם והגדילו את ההמרות של העסק שלכם באופון *משמעותי*. ואם אתם צריכים עזרה? דברו איתנו.

Leave a Replay

יש עוד

הטרנדים הבולטים בעולמות העיצוב לשנת 2019

בגלל שאנחנו חולים על עיצוב וויזואליות – בבלוג זה ננסה לחקור את המגמות העתידיות בעולם העיצוב הדיגיטלי לשנת 2019 – רק כי חשוב לנו שתדעו שעיצוב זה עולם שאין לו סוף.
הבלוג הבא מבוסס על תחזיות וזיהוי טרנדים שלנו מהסטודיו, על ניתוח מעמיק של צבעוניות, טיפוגרפיה, צורות וגדלים ועל פרויקטים יצירתיים של קולגות בתחום העיצוב בעולם שמעוררות בנו השראה. רמז: לא תמצאו כאן אף מותג ישראלי 🙂

« די, תמשיכו »
Facebook Messenger

6 דרכים לקבל יותר הודעות לעמוד העסקי שלך

כולנו מכירים את המסנג’ר בפייסבוק, אך למרות זאת לא כולם יודעים כיצד להשתמש בו נכון, וכיצד להפיק ממנו תועלת למינוף העסק. כך בכל חודש עוברות למעלה מ- 2 מיליארד הודעות בין לקוחות לבעלי עסקים באמצעות המסנג’ר של פייסבוק, בלי להבין איזה כלי יעיל ושימושי עומד מולכם.

« די, תמשיכו »