10 עובדות חשובות על פייסבוק

פייסבוק מזמן כבר לא רק מגרש חברתי, אלא מקום מרכזי בו עסקים ומותגים רבים עושים את דרכם ללב לקוחותיהם - וכל זה באמצעות הסושיאל. אז מה חשוב שתדעו על פייסבוק לפני שתתחילו?
alex-haney-1358658-unsplash

# יותר מ-3 מיליון משווקים אקטיביים בפייסבוק.
מה שאומר שהפרסום בפלטפורמה הזו הפך עקבי יותר ותחרותי יותר משנים קודמות. מודעות איכותיות ובעלות תוכן טוב יהיו אלו הבולטות.

# ישנם יותר 1.15 ביליון משתמשים שנכנסים לפייסבוק דרך המכשיר הסלולרי ביום.
כלומר, חשוב שתשימו לב שהאתר / דף הנחיתה אליו אתם מפנים יהיה נעים ונוח לגלישה דרך הסלולר על מנת ליצור חווית משתמש גבוהה.

# מכשירי הסלולר מייצרים הכנסות של יותר מ-79% מההכנסות השיווק של פייסבוק.
נתון זה נתן קפיצה משמעותית בשנתיים ה (66%) ולכן חשוב להמשיך ולהשקיע בשוק הצומח הזה כדי להיות ממוביליו.מותגים שמשתמשים באימוג’ים זוכים לשיעור הקלקות גבוה יותר.

# מותגים שמשתמשים באימוג’ים זוכים לשיעור הקלקות גבוה יותר. הדעה הרווחת בכל הנוגע לשימוש באימוג’ים במודעות של פייסבוק קיבלה יחס שלילי בעבר, אך מחקרים הראו כי שימוש נכון באימוג’ים גורם לקהל לקנות יותר ומנגיש את המותג לצרכן.

# טירגוט לקהלים מותאמים (custom audiences) יכולים להנמיך משמעותית את ה-CPC.בממוצע, אם נטרגט קהלים לפי אפיון מותאם ולא דרך תחומי עניין או קטגוריה’ העלות לקליק היא ב-14% נמוכה יותר והעלות המרה זולה בלא פחות מ-64%.

# מותגים שמקדישים זמן מוגדר לרשתות החברתיות וללקוחותיהם שם, זוכים ל-%3.5 יותר אינטראקציה עם הלקוחות שלהם מאשר מותגים שלא.
חשוב להקדיש לסעיף הזה תשומת לב רבה מפני שהזמינות ללקוחות שלכם והמענה על השאלות שלהם היא משמעותית מסיבות רבות כמו; הוכחה חברתית’ המלצות של לקוחות וכמובן שיפור השירות או המוצר של החברה.

# פייסבוק מקדמת חשיפה בקרב 50 העמודים האחרונים איתם יצר קשר אותו המשתמש.
פייסבוק חושפת בפני המשתמש את 50 העמודים האחרונים איתם הוא התקשר בדרך כלשהיא – אם דרך תגובה, לייק, שיתוף או כניסה לעמוד עצמו ולכן חשוב מאוד לפרסם פוסטים באופן תדיר.

# 75% מהמעורבות בפוסט תתרחש ב-5 השעות הראשונות בהן הפוסט עלה.
תזמנו את הפוסטים שלכם בצורה נכונה, ואל תהססו להשתמש באפשרות תזמון הפוסטים. העלו תוכן איכותי בזמנים בהם הקהל שלכם לרוב מחובר.

# אחוזי התנועה הגבוהים ביותר בפייסבוק הם באמצע שבוע בין השעות 1 ל-3 בצהריים.
הפסקת צהריים זה חובה. גם כדי שתנוחו וגם כדי שתעלו את התנועה אצלכם בעמוד. לא לזלזל הפסקת הצהריים, היא מה שתניב לכם כסף בסופו.

# טקסטים קצרים מקבלים חשיפה גבוהה יותר.
בני האדם מצליחים להסב את תשומת הלב שלהם ל-8 שניות לכל היותר. ככל שתתעקשו על מלל קצר וקולע – תגיעו לקהל רב יותר.

Leave a Replay

יש עוד

הטרנדים הבולטים בעולמות העיצוב לשנת 2019

בגלל שאנחנו חולים על עיצוב וויזואליות – בבלוג זה ננסה לחקור את המגמות העתידיות בעולם העיצוב הדיגיטלי לשנת 2019 – רק כי חשוב לנו שתדעו שעיצוב זה עולם שאין לו סוף.
הבלוג הבא מבוסס על תחזיות וזיהוי טרנדים שלנו מהסטודיו, על ניתוח מעמיק של צבעוניות, טיפוגרפיה, צורות וגדלים ועל פרויקטים יצירתיים של קולגות בתחום העיצוב בעולם שמעוררות בנו השראה. רמז: לא תמצאו כאן אף מותג ישראלי 🙂

« די, תמשיכו »
Facebook Messenger

6 דרכים לקבל יותר הודעות לעמוד העסקי שלך

כולנו מכירים את המסנג’ר בפייסבוק, אך למרות זאת לא כולם יודעים כיצד להשתמש בו נכון, וכיצד להפיק ממנו תועלת למינוף העסק. כך בכל חודש עוברות למעלה מ- 2 מיליארד הודעות בין לקוחות לבעלי עסקים באמצעות המסנג’ר של פייסבוק, בלי להבין איזה כלי יעיל ושימושי עומד מולכם.

« די, תמשיכו »